AQUA - VITAL PARK

 

 

CENNÍK AQUA-VITAL PARK

Součástí AQUA-VITAL Parku je vnější rekreační bazén s teplotou vody 28 – 33 °C s různými atrakcemi jako jsou vzduchová lehátka, protiproud, vodní číše, podhladinové osvětlení, masážní trysky a chrliče vody. Vnější sedací bazén s léčivou minerální vodou s teplotou 36 – 38 stC nabízí relax a uvolnění.
K dispozici je také 
vnitřní minerální bazén s léčivou vodou s teplotou 33 °C a 35 °C.

V blízkosti venkovních bazénů se nacházejí také atrakce, které klienti mohou využít v době, kdy se pohybují mimo bazén - obrovské šachy, volejbalové hřiště, dětská trampolína, dětské houpačky, dětské prolézačky.
 
S bazény je přímo spojený vitální (saunový) svět, který se svým interiérem snaží o dosažení harmonie a ve spojení s moderními technologiemi je předpokladem pro příjemné uvolnění a oddech. Příznivé účinky sauny jsou známé již od nepaměti. Horký vzduch v sauně vyvolává pocení a tím vylučování škodlivých látek, otvírá póry, zlepšuje prokrvení, zároveň působí zklidňujícně a relaxačně. Součástí vitálního světa jsou: finská sauna, mentolová sauna, římská koupel s přírodními inhalačními esencemi, Kneippova koupel, tepidárium, turbo sprcha, sprcha – déšť.

Ve vitálním světě se používají přírodní silice,  které svými účinky ve spojení inhalace se saunováním detoxikují organizmus, posilňují jeho přirozenou obranyschopnost a účinně chrání před nemocemi z prochlazení. Použité silice uvolňují psychické napětí a stres.

Dne 22. května 2015 lázně otevřeli nový vnější Vitální svět, který doplnil nabídku celoročně otevřeného AQUA-VITAL Parku. Pro hosty připravili novou finskou saunu, ve které může relaxovat v sedě až 16 lidí a skvělé osvěžení poskytne i nový ochlazovací bazén. Pro ty, kteří vyhledávají raději odpočinek ve vodě je k dispozici nová jacuzzi pod širým nebem.
 
Součástí je Snack bar se širokou nabídkou jídel a nápojů (systém a la carte) a banketka pro uzavřenou společnost.

Rezervace

Vyberte si pobyt dle Vašich představ - nezávazná rezervace