O nás

LÁZNĚ LÚČKY leží v horské, na jih otevřené údolí, pod úbočím Choče, na rozhraní Oravy a Liptova, v nadmořské výšce 621 m. Nacházejí se ve vzdálenosti 14 km na severovýchod od Ružomberka, vzdáleného 280 km od hlavního města Bratislava na trase Bratislava - Žilina - Košice. Lázně se nacházejí v tichém horském prostředí a jsou vhodné pro všechny, kteří si chtějí odpočinout od každodenního rušného života.

Lázeňská léčba v Lúčka patří mezi nejefektivnější léčebné metody. Podstata všech balneologických metod je v nespecifickém, obecném účinku, který ovlivňuje celkový stav klienta a hraje kladnou roli při procesu uzdravení zejména přeladěním vegetativních funkcí organismu.

Od roku 1950 se lázně specializovali pouze na léčbu ženských a onkologických onemocnění, ale v roce 2005 se znovu vrátily k léčbě onemocnění pohybového ústrojí. V roce 2008 přibyla k do té doby léčeným indikacím i léčba chorob z povolania.V rámci léčení onemocnění pohybového ústrojí mají lázně vhodné podmínky i pro prevenci a léčbu osteoporózy. V lázních se léčí také nemoci trávicího ústrojí, nemoci z poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí, netuberkulózní onemocnění dýchacích cest. Minerální voda z pramenů HGL - 3 a BJ - 101 (Valentýna) se používá ve všech bazénech a separátních lázních. Je vhodná současně i na pití a je přístupná nejen ubytovaným hostům ale i široké veřejnosti.

Pro širokou veřejnost jsou k dispozici přes pracovní dny odborné ambulance: gynekologická, ortopedická a ambulance fyziatrie, balneologie a léčebné rehabilitace.

Klienti se mohou ubytovat v ubytovacích zařízeních různých kategorií, a to v apartmánech a pokojích v Lázeňském hotelu Choč ***, v dependency Adam ***, Barbora ***, Cyril *** Diana ***, Liptov *** a Dependance Maja ***, V roce 2013 byl kompletně zrekonstruován Dependance Liptov ***, kde přibylo nové Wellness - solná jeskyně mokrá i suchá, jacuzzi se slanou vodou připravenou z mořské soli, finská sauna, infrasauna a ochlazovací káď.

V roce 2008 lázně vybudovali nový, celoročně otevřený AQUA - VITAL PARK, jehož součástí je sedací bazén s léčivou termální minerální vodou s teplotou 36 ° C - 38 ° C, rekreační bazén s teplotou vody 28 ° C - 33 ° C s různými atrakcemi ( vzduchové sedadla, protiproud, vzduchové lehátka, vodní číše, masážní trysky, chrliče vody, podhladinové osvětlení) a saunový svět (finská sauna, mentolová sauna, římská parní lázeň, Kneippova koupel a tepidárium). K dispozíí je i dělený vnitřní minerální léčivý bazén s teplotou vody 33 -35 ° C. Součástí AQUA - VITAL Parku je Snack bar s širokou nabídkou jídel a nápojů systém a la carte a banketka pro uzavřené společnosti.

Lázně jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, nabízejí různé druhy pobytů - léčebné, léčebně-preventivní, víkendové, seniorské, programové pro ženy a pro muže, turistické, pobyty zaměřené na léčbu osteoporózy, lyžařské, redukční, silvestrovské, velikonoční.

Vedení společnosti se snaží přizpůsobovat svou nabídku požadavkům svých zákazníků a pro zvýšení jejich zájmu dělá různé akce.

Každoročním zvyšováním kvality poskytovaných služeb se lázním daří přilákat stále větší množství zákazníků, protože všude ve světě platí, že "nejlepší reklama je spokojený klient".